Koszyk jest pusty

Wyszukiwarka


Wyszukiwanie Zaawansowane

Kategorie

Lista Firm

Alfabetycznie
A B C D E F G H
I J K L M N O
P Q R S T U V W X Y Z

Informacje
PROMOCJE KOSMETYKÓW
   - NUXE Promocja
   - La Roche-Posay Promocja
   - AVENE Promocja
   - KLORANE Promocja
   - SKINCEUTICALS Promocja
   - A DERMA Promocja
   - GALENIC Promocja
   - LIERAC Promocja
   - PHYTO Promocja
   - LIERAC Promocja II
   - RENE FURTERER Promocja
   - PHARMACERIS M Promocja
   - PHARMACERIS S Promocja
   - DietaLight PROMOCJA
   - A DERMA Promocja
   - Iwostin SOLECRIN PROMOCJA
Apteka kosmetyki
Data ważności VICHY NUXE LIERAC PHYTO NIVEA
Zezwolenie
KOSMETYKI MAKIJAŻ
   - Makijaż La Roche-Posay
   - Makijaż Vichy - Podkład
KOSMETYKI APTEKA
Apteka internetowa Słonik
NUTRIDRINKI
KOSMETYKI
   - OENOBIOL
   - INNEOV
   - DUCRAY
   - SANOFLORE
   - SkinCeuticals
   - RENE FURTERER
   - AVENE
   - VICHY
   - INSIDE
   - KLORANE
   - PAYOT
   - GALENIC
   - NUXE
   - PHARMACERIS
   - ZIAJA
   - A-DERMA
   - LIERAC
   - NATURELLE d'ARGAN
   - ALGOTHERM
   - LIERAC PRESCRIPTION
   - INNEOV DIET PARTNER
   - NATURELLE D'ARGAN
   - ELANCYL
   - Daylong
   - GREEN PHARMACY
ARTYKUŁY
   - Podstawowa temperatura ciała
   - Witaminy
   - Kwasy Omega-3 tran rybi
   - Łysienie i wypadanie włosów
   - Zęby - higiena i profilaktyka
   - Kupuj w legalnych aptekach internetowych
Dzień Darmowej Dostawy
1% podatku
Dieta Light Apteka
APTEKA PRODUKTY
   - Bańki chińskie
   - EYE Q
   - DietaLight Apteka
Bodymax
Moller's
Polityka plików cookies
Nutricia Bebilon
Palmer's


WSPÓLNE LOGO APTEK INTERNETOWYCH PL EU
KUPUJ W LEGALNYCH APTEKACH INTERNETOWYCH


WYSYŁKA już od 5,90zł - kliknij i sprawdź!

WYSYŁKA do EUROPY od 16.30zł - sprawdź!

WPŁATY NA POCZCIE = 0.00zł BEZ PROWIZJI!

Jak zabezpieczamy Państwa produkty?
 


SPRAWDŹ NAS
Zaufało nam już ponad
100 000 Klientów

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! 
Jesteśmy w serwisach:

Sprawdź nasze komentarze na ALLEGRO
Sprawdź nasze komentarze na CENEO
Sprawdź nasze komentarze na NOKAUT.pl
Sprawdź nasze opinie na OPINEO!
 
Słuchamy naszych Klientów
Apteka internetowa
Słonik
wyróżniona przez Opineo.pl
certyfikatem!

Desmoxan kapsułki na rzucanie palenia - cytyryzyna desmoksan 100kaps

Postać
Dawka
Producent
Kapsułki 100 szt Aflofarm
Cena brutto: 73.15 zł
ilość szt.
 

Desmoksan kapsułki na rzucanie palenia - cytyryzyna 100kaps

Skład
1 kapsułka zawiera: Substancja czynna: 1,5 mg cytyzyny (Cytisinum).
Pozostałe składniki: celuloza mikrokrystaliczna, skrobia kukurydziana, krzemionka koloidalna bezwodna, stearynian magnezu.
Skład kapsułki twardej: dwutlenek tytanu, indygotyna, żelatyna.


Desmoksan stosuje się w leczeniu uzależnienia od nikotyny. Preparat zmniejsza objawy odstawienia nikotyny oraz głodu nikotynowego po zaprzestaniu palenia.
Pełna kuracja trwa 25 dni.
Substancja czynna - cytyzyna.

Dlaczego Desmoxan?
Nie zawiera nikotyny
Desmoxan to kuracja także dla tych, którzy czują, że nawdychali się już wystarczająco nikotyny podczas palenia papierosów i chcą się wyleczyć z nałogu bez jej udziału.

1 opakowanie to pełna kuracja - wystarcza na 25dni
Rzucając palenie z Desmoxanem z góry wiadomo, ile opakowań będzie potrzebne - tylko 1.

Kosztuje tyle, co około 5 paczek papierosów
Niektórzy mówią, że zdrowie jest bezcenne. Jednak jest tyle przyjemności, na które można przeznaczyć pieniądze, kiedy kuracja prowadząca do rzucenia palenia jest dostępna w tak niskiej cenie.


Substancją czynną Desmoxan-u jest cytyzyna, czyli alkaloid chinolizydynowy, występujący m.in. w nasionach złotokapu zwyczajnego (Cytisus laburnum). To dzięki cytyzynie Desmoxan leczy uzależnienie od nikotyny oraz łagodzi głód po odstawieniu palenia. Pełna kuracja z Desmoxan-em trwa tylko 25 dni, a papierosyodstawia się jużw pierwszych jej dniach. Te wyróżniki, w połączeniu z niską ceną, sprawiają, że Desmoxan stanowi najlepszy wybór dla tych, którzy chcą uwolnić się od papierosów.

Jak działa Desmoxan ?
Desmoxan, działając podobnie do nikotyny, wypiera ją stopniowo z organizmu. Po zakończeniu leczenia substancja czynna Desmoxanu usuwana jest z organizmu, a Ty możesz w końcu uwolnić się od nałogu. Organizm stopniowo odzwyczaja się od nikotyny bez objawów odstawienia.

Desmoxan
substancja czynna - cytyzyna, 1,5 mg
opakowanie -100 kapsułek twardych

Desmoxan, cytyzyną 1,5 mg, kapsułki twarde. 
Wskazania do stosowania: 
Produkt leczniczy stosuje się w leceniu uzależnienia od nikotyny. Stosowanie produktu leczniczego Desmoxan pozwala na uzyskanie stopniowego zmniejszenia zależności organizmu od nikotyny i odzwyczajenie od palenia tytoniu bez objawów odstawienia nikotyny. Końcowym celem stosowania leku Desmoxan jest trwałe zaprzestanie używania produktów zawierających nikotynę. 
Dawkowanie i sposób podawania: 
Podanie doustne. Jedno opakowanie wystarcza na pełna terapię. Czas leczenia to 25 dni. Przez pierwsze 3 dni należy stosować po 1 kapsułce co 2 godziny (6 kapsułek na dobę). Jednocześnie należy stopniowo zmniejszać liczbę wypalanych papierosów. Jeśli leczenie nie dało efektów i pacjent nadal odczuwa potrzebę palenia tytoniu, należy przerwać przyjmowanie leku. Leczenie można rozpocząć ponownie w ciągu 2 do 3 miesięcy. Jeśli leczenie jest skutecne i pacjent nie odczuwa potrzeby palenia tytoniu, należy postępować zgodnie z poniższym schematem: od 4 do 12 dnia 1 kapsułka co 2,5 godziny (maksymalnie 5 kapsułek na dobę), od 13 do 16 dnia 1 kapsułka co 3 godziny (maksymalnie 4 kapsułki na dobę), od 17 do 20 dnia 1 kapsułka co 5 godzin (maksymalnie 3 kapsułki na dobę), od 21 do 25 dnia 1 do 2 kapsułek na dobę. Produkt lecnicy należy przyjmować doustnie, popijając odpowiednią ilością wody. Osoba paląca tytoń powinna całkowicie zrezygnować z palenia najpóźniej 5 dnia po rozpoczęciu leczenia. Osoba, która zrezygnowała z palenia, w żadnym przypadku nie może pozwolić sobie na zapalenie nawet jednego papierosa. Od tego zależy trwałość uzyskanego wyniku leczenia. 
Przeciwwskazania: 
Produktu leczniczego nie należy stosować u pacjentów: z nadwrażliwością na substancję czynną lub na którąkolwiek substancję pomocniczą, z niestabilną dławicą piersiową, z klinicznie istotnymi zaburzeniami rytmu serca, po niedawno przebytym zawale serca lub udarze mózgu, w ciąży i podczas karmienia piersią. 
Specjalne ostrzeżenia i środki ostrożności dotyczące stosowania: 
Desmoxan można stosować tylko w przypadku pacjentów o poważnym zamiarze zaprzestania palenia tytoniu. Pacjent powinien być poinformowany, że przyjmowanie leku Desmoxan i jednoczesna kontynuacja palenia tytoniu może doprowadzić do nasilenia działań niepożądanych nikotyny. U pacjentów z chorobą niedokrwienną serca, niewydolnością serca, ze schorzeniami naczyń mózgowych, zaburzeniem drożności tętnic, nadciśnieniem tętniczym, guzem chromochłonnym nadnerczy, chorobą wrzodową żołądka i dwunastnicy, chorobą refluksową przełyku, nadczynnością tarczycy, cukrzycą, niektórymi postaciami schizofrenii, niewydolnością nerek i wątroby, przed zastosowaniem leku należy starannie ocenić stosunek korzyści do ryzyka. Stosowanie produktu leczniczego Desmoxan u dzieci i młodzieży w wieku poniżej 18 lat: skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku w tej grupie wiekowej nie zostały ustalone. Stosowanie produktu leczniczego Desmoxan u osób w wieku > 65 lat: skuteczność i bezpieczeństwo stosowania leku w tej grupie wiekowej nie zostały ustalone. Działania niepożądane: Produkt lecniczy może powodować działania niepożądane, które występują najczęściej na pocątku lecenia. Badania kliniczne i dotychcasowe doświadcenie w stosowaniu wskazują na dobrą tolerancję cytyzyny. Odsetek pacjentów, którzy przerywali lecenie cytyzyną z powodu działań niepożądanych, wynosił 6-15,5% i w badaniach kontrolowanych był porównywalny do odsetka pacjentów przerywających lecenie w grupie otrzymującej placebo. Zwykle obserwowano łagodne do umiarkowanych działania niepożądane, dotycące najcęściej układu pokarmowego. Większość z nich występowała głównie w pocątkowym okresie terapii i ustępowała wraz z jej trwaniem. Objawy te mogą być również wynikiem zaprzestania palenia tytoniu, a nie lecenia cytyzyną. Działania niepożądane: 
zaburzenia ogólne i stany w miejscu podania męczliwość(7%),złe samopocucie (1%), zmęczenie (<1%); zaburzenia oka-łzawienie (<1%); zaburzenia metabolizmu i odżywiania-zmiana apetytu (głównie zwiększenie) (47%), przyrost masy ciała (21%); zaburzenia układu nerwowego - bóle głowy (<1%-17%), zawroty głowy (2-4%), ucucie ciężkości głowy (<1%), rozdrażnienie (36%), zaburzenia snu (bezsenność, senność, ospałość, dziwne sny, koszmary) (1 %-21 %), zmiany nastroju (15%), lęk (11 %), trudności w koncentracji (1 %-6%), osłabienie popędu płciowego (<1 %); zaburzenia serca - przyspieszenie akcji serca (< 1 %-14%), zwolnienie akcji serca (1 %); zaburzenia naczyniowe - zwyżki ciśnienia tętnicego (7%); zaburzenia układu oddechowego, klatki piersiowej i śródpiersia - duszność (<1%), wzmożone odkrztuszanie (<1%); zaburzenia żołądka i jelit - suchość w jamie ustnej (35%), bóle brzucha (głównie w nadbrzuszu)(0-20%), nudności (1%-11,5%), wymioty (<1%-4%), zmiany smaku (1%-4%), zaparcie (<1%-8%), biegunka (2%), wzdęcia (1%), piecenie języka (1%), zgaga (<1%-2%), nadmierne ślinienie (<1%); zaburzenia mięśniowo-szkieletowe i tkanki łacnej -bóle mięśniowe (<1 %-10%); zaburzenia skóry i tkanki podskórnej - wysypka (2%), wzmożona potliwość (< 1 %), zmniejszenie elastyczności skóry (< 1 %); badania diagnostycne - wzrost aktywności aminotransferaz (< 1 %). 
* Stosunek osób, które rzuciły palenie podczas kuracji cytyzyną względem osób, którym podawano placebo wynosi 3,4. Źródło: The relative difference in smoking cessation between cytisine and placebo (relative rate, 3.4)West R., Zatonski W, Cedzynska M., Lewandowska D., Pazik J., Aveyard R et al. Placebo-controlled trial of cytosine for smoking cessation. N Engl J Med 2011; 365:1193-1200.

 

BIELENDA NEURO GLIKOL + VIT C Eksfoliujące neuromimetyczne serum odmładzające na noc 30ml
21.97 zł

Biotebal Rzęsy XXL 3ml seum pobudzające wzrost
47.54 zł

ZIAJA YEGO SENSITIVE Woda po goleniu na zacięcia i podrażnienia dla mężczyzny 200ml
7.04 zł


OPINIE KLIENTÓW
chudy
Polecam
   
ziko
polecam, paląc 30 lat od 6 dni papierosy mnie nie interesują - dla mnie jak na obecna chwilę rewelacja - a przynajmniej warto spróbować - pozdrawiam wszystkich palaczy
   
kris
Paliłem średnio 15 papierosów na dzień a teraz czuje ze nie musze i nie mam ochoty już po kilku dniach stosowania. jak narazie daje rade ten środek.
   
Zuźka
polecam. Papierosy odstawiłam od 1 dnia zażywania tabletek. U mnie tabletki powodują brak łaknienia a nie jak wszyscy rzucający mówili wilczy apetyt.
   
serek
Rewelacja paliłem ponad 30 lat biorę DESMOXAN 2 dzień działa super zero głodu nikotynowego po pierwszej tabletce nie mam chęci na papierosa polecam
   
kika50
Kupujac opakowanie,jak dziecko,liczylam na cud.Cudu nie bylo,pale dalej.To zwykle placebo i truje podobnie jak papierochy.
   
Rena54
Czwarty dzien nie pale z Desmoxanem to moj najwiekszy sukces uda sie,musi sie udac napisze za 3 tygodnie.Trzymajcie kciuki
   
Han.
Rewelacja. Po kuracji nie palę i nie zamierzam. Bzdury piszą Ci którzy mówią, że nie działa.
   
fgggg
jak dla mnie super niepale juz 1,5 tyg działa swietnie
   
pawel
zaczynam za 3 dni jak się uda to napisze pozdrawiam wszystkich palących
   
agi
chce sprubowac ale boje sie ze to nie działa a juz naprawde nie chce palic
   
dka
nie pale juz 7 dni od pierwszej tabletki nie mam checi na papierosa. jedynie jaki blad zrobilem to troche popilem a na ulotce nie doczytalem ze jest zakaz i za dobrze sie nie czulem ale nawet pod wplywem nie mmialem checi zapalic. wiec moim zdaniem tabletki daja rade
   
asiek
super sprawdza sie nie pale 7 dzien no a ci ktorzy nie wierza w dzialanie tabltek to dlatego ze cudu tabletka nie zdziala jezeli naszej woli i checi w rzuceniu palenia nie ma,one maja nam w tym pomoc
   
Teresa
Rewelacyjny, mnie się udało, już nie palę ponad 3 tygodnie i nie zamierzam wracać do papierosów.
Wcześniej paliłam ponad 20 lat jedną paczkę dziennie. Na szczęście już mnie nie ciągnie do palenia.
   
tusia
Na mnie nie działa, na tabletkach jestem już 6 dzień. Pale dalej, na siłę odwlekam czas od papierosa do papierosa. Jakbym miała silną wolę do rzucenia nie potrzebowałabym TABLETEK. Jak podejrzewam na mnie ten cud w tabletkach NIE DZIAŁA.
   
monia
Zaczynam od dzis jak narazie nie jest źle spalilam jednego papierosa wierzę ze mi sie uda i tego bede sie trzymać. Pozdrawiam palaczy jeszcze tu napisze jak mi idzie:-)
   
elunia
rzucam z Moim misiem od jutra , mam nadzieje .
   
jola44
nie palę 12 dni , paliłam pół paczki dziennie nieraz więcej,przestałam od pierwszego dnia zażywania desmoxanu, na razie rewelacja nic mnie nie ciągnie do palenia, ale boję się czy to będzie działać po odstawieniu tabletek??????
   
ania
ja zaczynam kuracje od jutra mam nadzieje że mi się uda
   
Asia
Nie palę od środy popielcowej - 16 dni, na początku było bardzo trudno ale postanowiłam że wytrzymam. Tabletki pomagają ale potrzebna jest jezcze szczera, silna wola uwolnienia się od nałogu.
   
marcin
od 7 dni biore Desmoxan. Nie pale 5 dzień tabletki działają lecz jeśli ktoś myśli,że jest to cudowna tabletka, która rzuci za was PALENIE to się mylicie trzeba walczyć z nałogiem ale z Desmoxanem jest to łatwiejsze wdaje mi sie ,że tym razem rzuce papierosy i już więcej nie zapalę pozdrawiam byłych i ,rzucających palaczy , oraz życzę powodzenia
   
patk
super sprawa te tabletki tylko albo ktoś rzuca palenie albo udaje że chce rzucić ja rzuciłem a desmoxan mi pomógł pozdr
   
iwo70
Desmoxan biorę drugi dzień.Ograniczyłam się do 11 papierosów przez 2 dni.Dla mnie to sukces.Biorę dalej i walczę z nałogiem.Pozdrawiam Wszystkich
   
aga
Zaraz zbieram się do apteki po desmoxan. Mam nadzieję że uda mi sie rzucić palenie ;)
   
jaro
dobry produkt,nie pale 4 dni ale mysli o dymku pozostaly.bardzo polecam.
   
Łukasz
Moje poranne postanowienie to od dziś nie pale i zamierzam iść do apteki . Ale moim zdaniem to silna wola jest przyczyną i jak bym kupił tic-tac i stosował jedną dziennie to bym też rzucił . Pozdrawiam
   
jola
bardzo dobre polecam
   
CZARNA
NIE PALĘ CZWARTY TYDZIEŃ PRZY POMOCY DESMOXANU, REWELACJA
   
adi
udało się super tylko 45 tab
   
Gosia
Palilam również 30lat ale sie udaje, pale ale mniej juz mnie nie ciagnie do papierosa, naprawde dziala, ale przede wszystkim pamiętajcie SILNA WOLA MUSI BYC. kupujcie tabletki polecam i zycze wytrwania.pozdrawiam wszystkich palaczy dacie rade
   
jad
Jeśli potrzebna jest silna wola, to po co te tabletki
   
Jolka
Desoxan dziala.Dzisiaj jest 45 dzien bez papierosa no i juz bz tabletek bo kurcja trwa 5 dni.Desmoxan zaspakaja glod nikotynowy piatego dnia juz sie nie pali nie mysli sie o papirosie.Zostaja tylko nawyki ktore nas mecza,Papierosek do kawy po jedzeniu wtedy sie mysli i z tym trzeba walczyc i ja nadal walcze choc jestem bez papirosa juz drugi miesiac ale czasami trzeba sameu sobie tlumaczyc ze nalog mam juz za soba.Tak wiec bardzo polecam wszystkim Desmoxan naprawde cudownie dziala .Pozdrawiam,Ach dodam ze palilam duzo okolo 30 diennie przez 25 lat.Powodzenia
   
rzucający
Bardzo ciężko jest wyjść z tego nałogu. Obecnie jestem po 5 dniach kuracji i nie palę ( moja dzienna dawka była 20 papierosów dziennie ). To już moja druga próba z desmoksanem i wiem , że po kuracji przychodzi myśl - e jeden nie zaszkodzi, później dwa itd, aż dochodzimy do całej paczki. Nie sztuką jest nie palić z desmoksanem, ale po nim - czego sobie i wszystkim życzę.
   
czaja
rewela o 10 lat fiurgam , wziołem cud pigułe i mam spokuj kilka dni nie mysle o paleniu POLECAM
   
Agnieszka Radomsko
Paliłam 20 lat.. po kuracji z Desmoksanem nie palę 5 miesięcy... są dni kiedy chcę zapalić...jest nadal cięzko ale sama bym nie rzuciła palenia.
   
Marylka54
Zaczynam od dziś ,pale 30 lat,,wierze że mi sie uda,,pozdrawiam
   
graga
rewelacja nie palę 8 miesięcy po kuracji z desmoksanem,paliłam przez 30 lat ostatnio 1,5 paczki dziennie.polecam kazdemu kto chce rzucić papierosy.
   
Susi
nie pale 8 miesięcy. Nigdy już nie mam zamiaru zapalić.
   
kriz
Działa - nie chce się palić, ale występują skutki uboczne - ból głowy, zmęczenie. Warto jednak się przemęczyć
   
aurk
nie pale 3 tyg. Polecam
   
kasia
jutro ide do apteki kupie mezowi ja nigdy nie palilam ale oddech meza to okropne powodzenia
   
nike
jestep 4 lata po zawale serca, czy moge zażywać
   
Arek
Polecane nie pale juz 6 dzień
   
beata
ja nie pale juz 2 miesiace -polecam goraco
   
sobi
kupilem 3 paczki i dalej pale nie kupujecie tego!
   
Mati
Kurcze pale 2 paczki dziennie i jak to mowia "szkoda zdrowia i pieniedzy" mam nadzieje ze sie uda trzymajcie kciuki pozdrawiam :-) :-*
   
Davids
2 dzień, narazie ciężko... trwa walka zobaczymy.
   
DANKA
DZIALA :)
   
secik
nie palę 22 dni czuję się świetnie w portfelu 286zł więcej, dziękuję producentom Desmoxan !!
   
wm
jestem w takcie kuracji 16 dzień i jest rewelacyjnie. w ogóle już nie chce mi się palić .
   
pati
Paliłam 15 lat rzuciłam z desmoxaanem nie wiem czy ci którzy piszą ze nie działa wiedza ze potrzebna SILNA WOLA a nie tylko tableetka nie ma takiej tabletki która rzuci za nas palenie !!!Jeśli palicie dalej biorąc tabletki tzn ze wcale nie chcecie rzucić!!!
   
marek
26 dni już nie palę
   
Rafał W.
Palilem 20 lat wzialem desmokan i po 3 dniach ani do głowy mi nie przyszło żeby sobie zapalić teraz minęły 3 tygodnie jak biorę desmokan i nie palę ale teraz dopiero mnie skręca żeby sobie zapalić.
   
gigam
jestem pod wrażeniem, po kilku latach walki z nałogiem nie palę. DeSmoksan działa naprawdę, tylko trzeba chcieć :-)
   
Karmelowa
Biorę Desmoxan 2 dzień.Uwierzcie jak byłam przeciwna tym wszystkim tabletkom,gumom,plastrom tak odkąd mama kupiła mi to (od 20.03.15) nie mam ani trochę głodu nikotynowego.Do wczoraj potrafiłam wypalić 12 papierosów dziennie,dziś jak zapaliłam miałam po 3 buchach niechęć palenia..jak paliłam dalej to ani nie czułam przyjemności,a papieros kuł mnie w gardle.Spaliłam niecałe pół i wyrzuciłam.Co do brania leku i alkoholu..dziś spróbowalam,może czujecie ochotę na papierosa z przyzwyczajenia tak jak u mnie w aktualnym stanie jest,ale zapalcie..weźmiecie parę buchów i nie będziecie mieli ochoty palić.Bynajmniej tak było w moim przypadku.
   
kamatop
decyzję, żeby odstawić papierosy trzeba podjąć samodzielnie, ale jak się je odstawi w czasie kuracji desmoksanem, to człowiek nie wariuje, nie czuje takiego głodu, jest zdecydowanie łatwiej
   
Jigsaw
Moja kuracja trwa 10 dni, nie palę już od 5. Jak narazie męczy mnie bezscennosć, trudno zasnąć ale jak się już zaśnie pojawiają sie dziwne sny, czasem koszmary....
   
bobciu
Ja zaczynam kuracje od jutra mam nadzieje ze dam rode
   
halusiaa
super wynalazek nie pale juz i nigdy nie mam zamiaru
   
wm
po 25 dniowej kuracji. wytrzymałem 4 dni bez palenia... Rezonans, następnie desmoxan i nadal palę ):
   
Bogumił
Nie palę już prawie 2 lata - desmoxan działa jak nic!
   
kaczor
palę przeszło 30 lat,wielu rzeczy człowiek prubował,takze i desmoksanu,i....nadal palę.Fakt kiedy brałam tabletki,wieczorem nie miałam ochoty już zapalić,może trzeba spróbować jeszcze raz?
   
koleczkowo
Zadne tabletki tylko silna wola i po sprawie
   
ja
palenie zaczyna się w głowie i w głowie się kończy!!! desmoxan zmniejsza głód nikotynowy ale nie eliminuje-mi chciało się palić w czasie kuracji. Silna wola jest bardzo potrzebna! Najtrudniej jest po zakończeniu kuracji, wtedy dopiero zaczyna się prawdziwa walka...nie palę,ale jak długo?! ciągle czuję chęć..
   
olcia
rzucałam palenie kilka razy i nikt mi nie powie że desmoxan jest taki super najważniejsza jest motywacja i silna wola zażywam desmoxan ale tylko wtedy jak mam ochotę na papierosa i już moje nastawienie psychiczne jest inne
   
jola
to działa!!! po bardzo długo letnim paleniu postanowiłam podjąć walke z nałogiem z pomocą DESMOXAN i odziwo udało się nie pale dwa miesiące uwierzcie mi warto sprubować...
   
matuleczka
tabletki świetne nie paliłam rok,ale coś się stało i zapaliłam tego jednego i ciach po kuracji popalam znowu,ale zaraz biorę tabletkę bo nie chcę palić a te papierosy tak wciągają że strach.
   
martek71
aja mysle ze dziala...15 dni bez papierosa ,po prostu nie smakuja z desmoxanem:)i nie ma nerwówy ,aletez trzeba chceic i niedac sie namówic na choćby jednego papierosa
   
MAR
BIORE DESMOKSAN JUŻ 2 LATA I DALEJ NIE PALĘ SUKCES POLECAM
   
Basiula
To ja się mogę pochwalić , razem z mężem niepalimy 27miesięcy ale, niebraliśmy desmoksanu tylko mieliśmy silną wolę a do tego wspieraliśmy się nawzajem .
   
gier
trzeba spróbować, może się uda
   
Marcin
Działa! Dziś mój 15 dzień przyjmowania i już 3 dnia żadnej ochoty zapalić nie miałem. Dziś jeśli nie ma obok mnie osoby palącej zapominam, że kiedyś paliłem. Polecam...
   
Joanna
Nie palę 3-cią dobę :) Desmoxsan bardzo mi pomaga od pierwszego dnia ani jednego papierosa bo albo się żuca albo popala więc można żucić Desmoxsan i przedewszystkim silna wola tak dla niedowiarków że można ,paliłam 25 lat
   
Pawelek
Bez kitu nie pale dzis mialem rano lęki co ja bede robil kiedy nie pale nawet nie wiem jak opisac to uczucie.
Startowalem z tabletkami w srode 10 lutego dzis 15 luty i nie mam ochoty na fajeczke
   
teresa
witam ja po prostu mam dosyć palenia i nie pale już trzeci tydzień bo tak postanowiłam a paliłam ponad 30 lat i to średnio paczke dziennie desmoksan jest dla tych którzy potrzebują wsparcia i tak jest dobrze ja nie kozystam bo daje rade sama pozrawiam wszystkich rzucajacych
   
Pola
Silna wola i nic więcej nie potrzeba ,trzeba sobie tylko dobrze w głowie poukladac NIE PALE ,pomysl sobie jakie jakie masz z tego korzyści ŻADNE, a ile zalet jeśli zucisz?WIELE
   
teresa
witam ponownie nadal nie pale wiec przychylam się do opinii ze trzeba sobie w glowie poukładać i reszta to silna wola jestem z siebie dumna pozdrawiam wszystkich rzucających
   
pepe
Zażywam 3 dzień palę 5 papierosów dziennie (paliłem paczkę) jest dobrze, ten środek z pewnością ułatwia porzucenie nikotyny -walczę dalej !!!!
   
Wariaat
Nie mam pojęcia czy działa. Chodzę po ścianach i po suficie ale na razie wygrywam. 2 dzień. 28 lat po 2 ramy
   
Barb
Moi drodzy rozmowcy ,rzusliam palenie po tabletkaxh Tabex nie palilam 13 miesiecy i z glupoty sprawdzenia czy mnie bedzie ciaglo zapalilam jednego i zaczelo sie na nowo ,teraz zaczelam desmoxan i juz nigdy nie zrobe na sobie doswiadczenia siegajac po papierosa ! Jest jedna zasada rzucisz nigdy nie siegaj ,pozdrawiam :)
   
Dora
witam, od 8 dni zażywam Desmoksan.2 pierwsze dni spaliłam paczkę fajek (zwykle szła ponad paczka na dzień przez 10 lat). Od 3ciego do 5tego dnia po 1-2 fajki dziennie, od 2 dni nie palę już wcale. Zdarza się że przypomnę sobie o chęci zapalenia rano lub wieczorem, ale wychodzę na spacer, napiję się wody, wezmę tabletkę i popadam w amnezję że papierosy istnieją. Oby tak dalej.
   
monika
Nie palę już 7 dni i wcale nie mam ochoty
Desmoxan bralam tylko 5 dni .nie wierzylam że się uda a jednak
   
Maz
Zacząłem brać bo rodzice zamykali swoją aptekę i całe opakowanie został więc postanowiłem skorzystać z okazji nie mając nawet zamiaru rzucić palenie :D . Dziś już 24 dzień i od 20 dni nie palę.
   
Maria
Biorę tabletki i dalej palę tragedia nie wierzę w moc tabletek to trzeba mieć silna wolę!!
   
 
 


Logowanie
Login: Hasło:
Nie pamiętasz loginu lub hasła?
Rejestracja

Proszę, pomóż Emilce. Przekaż 1% podatku.

Kontakt
TELEFONY:
+48 81 828 80 92
(TP SA)
+48 602 611 303
+48 602 362 240
(T-Mobile)

FAX:
+48 81 828 80 92

E-MAIL:


Apteka Słonik
Karczmiska Drugie 300
24-310 Karczmiska

Lubię to!


Newsletter
Zapisz się na newsletter    

Zapytaj farmaceutę
Zapytaj farmaceutę

Promocje

L'Biotica maska dotleniająca + CO2 stymulacja syntezy kolagenu 23ml
14.74 zł


L'Biotica maska witaminowa C+E odmładza i witalizuje 23ml
14.74 zł


L'biotica EVOLET OIL na blizny rozstępy 30 ml
21.78 zł


BIOVAX BAMBUS OLEJ AVOCADO Szampon do włosów intensywnie regenerujący włosy suche zniszczone 400ml
22.98 zł


DUCRAY NEOPTIDE MEN Płyn przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn - przewlekłe wypadanie włosów 100ml
131.51 zł

Zobacz kosmetyki VICHY
Zobacz kosmetyki VICHY Homme
 Zobacz kosmetyki La Roche-Posay  Zobacz kosmetyki kolorowe La Roche-Posay
 Zobacz kosmetyki GALENIC  Zobacz kosmetyki AVENE
 Zobacz kosmetyki Galenic ELANCYL  Zobacz kosmetyki KLORANE
 Zobacz kosmetyki IWOSTIN
Emolium - pokaż kosmetyki Emolium
NUXE - Pokaż kosmetyki NUXE
Forte Pharma - pokaż produkty Forte Pharma
 Oenobiol - pokaż produkty Oenobiol
Bioderma - pokaż produkty Bioderma
Zobacz produkty INNEOV
Mustela - pokaż produkty Mustela 
Durex - pokaż produkty Durex
 Zobacz kosmetyki SCHOLL
 Zobacz kosmetyki PHARMACERIS
Zobacz kosmetyki A-DERMA
Zobacz OCEANIC kosmetyki
Zobacz kosmetyki SVR
Zobacz produkty BLAU FARMA (ATOPRA)
Zobacz kosmetyki DERMEDIC
Zobacz produkty PHARMENA

FARMONA - pokaż kosmetyki FARMONA
Zobacz EVELINE COSMETICS
BIELENDA Kosmetyki

 

   Realizacja veranet.pl
www.aptekaslonik.pl