Koszyk jest pusty

Wyszukiwarka


Wyszukiwanie Zaawansowane

Kategorie

Lista Firm

Alfabetycznie
A B C D E F G H
I J K L M N O
P Q R S T U V W X Y Z

Informacje
PROMOCJE KOSMETYKÓW
   - NUXE Promocja
   - La Roche-Posay Promocja
   - AVENE Promocja
   - KLORANE Promocja
   - SKINCEUTICALS Promocja
   - A DERMA Promocja
   - GALENIC Promocja
   - LIERAC Promocja
   - PHYTO Promocja
   - LIERAC Promocja II
   - RENE FURTERER Promocja
   - PHARMACERIS M Promocja
   - PHARMACERIS S Promocja
   - DietaLight PROMOCJA
   - A DERMA Promocja
   - Iwostin SOLECRIN PROMOCJA
Apteka kosmetyki
Data ważności VICHY NUXE LIERAC PHYTO NIVEA
Zezwolenie
KOSMETYKI MAKIJAŻ
   - Makijaż La Roche-Posay
   - Makijaż Vichy - Podkład
KOSMETYKI APTEKA
Apteka internetowa Słonik
NUTRIDRINKI
KOSMETYKI
   - OENOBIOL
   - INNEOV
   - DUCRAY
   - SANOFLORE
   - SkinCeuticals
   - RENE FURTERER
   - AVENE
   - VICHY
   - INSIDE
   - KLORANE
   - PAYOT
   - GALENIC
   - NUXE
   - PHARMACERIS
   - ZIAJA
   - A-DERMA
   - LIERAC
   - NATURELLE d'ARGAN
   - ALGOTHERM
   - LIERAC PRESCRIPTION
   - INNEOV DIET PARTNER
   - NATURELLE D'ARGAN
   - ELANCYL
   - Daylong
   - GREEN PHARMACY
ARTYKUŁY
   - Podstawowa temperatura ciała
   - Witaminy
   - Kwasy Omega-3 tran rybi
   - Łysienie i wypadanie włosów
   - Zęby - higiena i profilaktyka
   - Kupuj w legalnych aptekach internetowych
Dzień Darmowej Dostawy
1% podatku
Dieta Light Apteka
APTEKA PRODUKTY
   - Bańki chińskie
   - EYE Q
   - DietaLight Apteka
Bodymax
Moller's
Polityka plików cookies
Nutricia Bebilon
Palmer's


WSPÓLNE LOGO APTEK INTERNETOWYCH PL EU
KUPUJ W LEGALNYCH APTEKACH INTERNETOWYCH


WYSYŁKA już od 5,90zł - kliknij i sprawdź!

WYSYŁKA do EUROPY od 16.30zł - sprawdź!

WPŁATY NA POCZCIE = 0.00zł BEZ PROWIZJI!

Jak zabezpieczamy Państwa produkty?
 


SPRAWDŹ NAS
Zaufało nam już ponad
100 000 Klientów

SERDECZNIE DZIĘKUJEMY ! 
Jesteśmy w serwisach:

Sprawdź nasze komentarze na ALLEGRO
Sprawdź nasze komentarze na CENEO
Sprawdź nasze komentarze na NOKAUT.pl
Sprawdź nasze opinie na OPINEO!
 
Słuchamy naszych Klientów
Apteka internetowa
Słonik
wyróżniona przez Opineo.pl
certyfikatem!

BIAŁA PERŁA Pasta do zębów wybielająca Fluor+ Specjalista wybielanie enzymatyczne 100ml

Postać
Dawka
Producent
Pasta 100 ml VitaProdukt
Cena brutto: Zapytaj o dostępność
 

BIAŁA PERŁA Pasta do zębów wybielająca Fluor+ Specjalista wybielanie enzymatyczne 100ml

Biała Perła Pasta do zębów
Kto powinien używać PASTĘ DO ZĘBÓW Biała Perła.
PASTA Biała Perła dedykowana jest wszystkim osobom pragnącym dbać o biel zębów. Przeznaczona jest do codziennego i długotrwałego stosowania. Dla osób, które skorzystały uprzednio z pełnej kuracji biała perła SYSTEM jest to odpowiedni sposób na jak najdłuższe utrzymanie efektów przeprowadzonej kuracji. Osoby stosujące szybką kurację SIMPLE mogą stosować PASTĘ Biała Perła jako wsparcie skuteczności działania kuracji SIMPLE. Osoby posiadające naturalne i zadbane białe zęby powinny stosować PASTĘ Biała Perła w celu utrzymania bieli, a nawet jej poprawienia. Skuteczność wybielania PASTY Biała Perła jest związana ze trybem konsumpcji użytkownika (palenie papierosów, spożywanie kawy, herbaty, produktów barwiących zęby).

W jaki sposób pasta zapewnia efekt wybielający.
Większość past, zwłaszcza wybielających, dostępnych na rynku oparte jest na zasadzie mechanicznego ścierania nalotu i substancji zawartych w szkliwie. Taki mechanizm wybielania naraża zęby i dziąsła na podrażnienia. PASTA Biała Perła oparta jest na wybielaniu enzymatycznym, które nie działa poprzez ścieranie. Enzym - oksydaza glukozy -rozkłada substancje organiczne znajdujące się w postaci nalotu na zębach oraz w postaci przebarwień zawartych w szkliwie. Systematyczne, codzienne stosowanie PASTY Biała Perła pozwala usunąć istniejące przebarwienia organiczne oraz nie dopuszcza do tworzenia się nowych nalotów. Z racji na enzymatyczne, a nie ścierne, działanie wybielające - pasta może być stosowana stale i długotrwale. Osoby, które oczekują w krótkim czasie uzyskać radykalny efekt wybielający powinny zastosować pełna kurację wybielającą Biała Perła SYSTEM.

Kompleksowa higiena jamy ustnej.
Specjalnie dobrana receptura pasty zapewnia standardową i kompleksową higienę zębów i dziąseł. Pasta pozwala na przywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizację szkliwa. Działa bakteriostatycznie i ogranicza nadwrażliwość zębów i dziąseł. Pastę do zębów Biała Perła należy stosować 2-3 razy dziennie szczotkując przez około 2-3minuty. Mechanizm działania wybielania enzymatycznego nie wymaga stosowania twardej szczotki, która może mieć szkodliwy wpływ na dziąsła. Należy stosować szczotki miękkie i srednie.

Biała Perła pasta do zębów
Biała Perła Pasta do zębów wybiela zęby poprzez specjalnie opracowany skład zawierający enzym. Dzięki temu łagodnie usuwa przebarwienia na zębach i w szkliwie powstałe od kawy, herbaty, dymu papierosowego i innych produktów. Pasta pozwala na przywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizację szkliwa. Działa bakteriostatycznie i ogranicza nadwrażliwość zębów i dziąseł. W odróżnieniu od większości past uniwersalnych skuteczniej chroni biel zębów, a w odróżnieniu od większości past wybielających działa delikatniejszą enzymatyczną metodą wybielania.

STOSOWANIE:
Pastę do zębów Biała Perła należy stosować 2-3 razy dziennie szczotkując przez około 2-3minuty. Mechanizm działania wybielania enzymatycznego nie wymaga stosowania twardej szczotki, która może mieć szkodliwy wpływ na dziąsła. Należy stosować szczotki miękkie i średnie.
Pasta do zębów biała perła® jest przeznaczona do codziennego i długotrwałego użytkowania. Efekty stosowania pasty są zależne od predyspozycji osobniczych oraz od trybu konsumpcji danego użytkownika. Pasta jest idealna do podtrzymania efektów kuracji osiągniętych poprzez preparat biała perła® SYSTEM. Jako samodzielny preparat wybielający pasta do zębów może przynieść poprawę o 1-2 odcienie bieli.


    
Kto powinien używać PASTĘ DO ZĘBÓW Biała Perła.
PASTA Biała Perła dedykowana jestwszystkim osobom pragnącym dbać o biel zębów. Przeznaczona jest do codziennego i długotrwałego stosowania. Dla osób, które skorzystały uprzednio z pełnejkuracji biała perła SYSTEM jest to odpowiedni sposób na jak najdłuższeutrzymanie efektów przeprowadzonej kuracji. Osoby stosujące szybką kuracjęSIMPLE mogą stosować PASTĘ Biała Perła jako wsparcie skuteczności działaniakuracji SIMPLE. Osoby posiadające naturalne i zadbane białe zęby powinnystosować PASTĘ Biała Perła w celu utrzymania bieli, a nawet jej poprawienia.Skuteczność wybielania PASTY Biała Perła jest związana ze trybem konsumpcjiużytkownika (palenie papierosów, spożywanie kawy, herbaty, produktów barwiącychzęby). 

W jaki sposób pasta zapewnia efekt wybielający.
Większość past, zwłaszczawybielających, dostępnych na rynku oparte jest na zasadzie mechanicznegościerania nalotu i substancji zawartych w szkliwie. Taki mechanizm wybielanianaraża zęby i dziąsła na podrażnienia. PASTA Biała Perła oparta jest nawybielaniu enzymatycznym, które nie działa poprzez ścieranie. Enzym - oksydazaglukozy -rozkłada substancje organiczne znajdujące się w postaci nalotu nazębach oraz w postaci przebarwień zawartych w szkliwie. Systematyczne,codzienne stosowanie PASTY Biała Perła pozwala usunąć istniejące przebarwieniaorganiczne oraz nie dopuszcza do tworzenia się nowych nalotów. Z racji naenzymatyczne, a nie ścierne, działanie wybielające - pasta może być stosowanastale i długotrwale. Osoby, które oczekują w krótkim czasie uzyskać radykalnyefekt wybielający powinny zastosować pełna kurację wybielającą Biała PerłaSYSTEM. 

Kompleksowa higiena jamy ustnej.
Specjalnie dobrana receptura pastyzapewnia standardową i kompleksową higienę zębów i dziąseł. Pasta pozwala naprzywrócenie i zachowanie naturalnej bieli zębów oraz wspomaga remineralizacjęszkliwa. Działa bakteriostatycznie i ogranicza nadwrażliwość zębów i dziąseł.Pastę do zębów Biała Perła należy stosować 2-3 razy dziennie szczotkując przezokoło 2-3minuty. Mechanizm działania wybielania enzymatycznego nie wymagastosowania twardej szczotki, która może mieć szkodliwy wpływ na dziąsła. Należy stosować szczotki miękkie i srednie.

SPECJALISTA BIAŁA PERŁA - zobacz pozostałe pasty i produkty
to seria produktów służąca uzyskaniu i utrzymaniu efektu białych zębów przy jednoczesnym zapewnieniu kompleksowej higieny jamy ustnej i zębów:
- BIAŁA PERŁA SYSTEM STOMATOLOGICZNY ŻEL WYBIELAJĄCY
Pełna specjalistyczna kuracja
Wzmocnienie i remineralizacja szkliwa
- BIAŁA PERŁA SIMPLE STOMATOLOGICZNY ŻEL WYBIELAJĄCY
Szybka kuracja
Proste i wygodne stosowanie
- BIAŁA PERŁA PŁYN DO PŁUKANIA STOMATOLOGICZNY PLYN WYBIELAJĄCY
Wybielanie enzymatyczne
Wzmocnienie szkliwa
- BIAŁA PERŁA PASTA DO ZĘBÓW STOMATOLOGICZNA PASTA WYBIELAJĄCA
Wybielanie enzymatyczne
Wzmocnienie szkliwa
- BIAŁA PERŁA PASTA DLA PALACZY STOMATOLOGICZNA PASTA WYBIELAJĄCA
Mocne wybielanie enzymatyczne
Usuwa nalot papierosowy

WYBIELANIE ZĘBÓW
W nowym tysiącleciu ludzie starają się udoskonalić swój wygląd i zainteresować nim swoje otoczenie. Wolny czas spędzają w ośrodkach fitness i wellness, uprawiają sport i odwiedzają salony kosmetyczne. Przez wiele lat nie interesowano się stanem uzębienia, choć przecież to właśnie uśmiech i stan uzębienia wiele mówią o osobie z którą spotykamy się po raz pierwszy. Dlatego coraz bardziej interesujemy się stanem zębów i jamy ustnej. Trzeba bowiem pamiętać, że nie tylko szata, ale i uśmiech oraz zdrowe zęby zdobią człowieka, dodają mu pewności siebie.
W dzisiejszym świecie białe zęby są standardem, symbolem sukcesu i możliwości zadbania o swój wygląd. Profesjonalne wybielanie zębów metodą Biała Perła jest identyczne jak to, które oferują w gabinetach stomatologicznych. W trakcie wybielania zębów metodą Biała Perła możecie siedzieć w domu przed telewizorem, a tylko Wasze zęby będą miały wrażenie, że są w gabinecie stomatologicznym, ponieważ to wybielanie jest identyczne jak oferowane w gabinetach. Produkt pomyślnie przeszedł przez trudne testy kliniczne, a także sprawdzono i potwierdzono jego skuteczność i bezpieczeństwo. Wybielanie zębów metodą Biała Perła jest najbardziej dostępnym sposobem wybielania zębów w Polsce.

Kilka informacji na temat wybielania zębów
Promienny uśmiech i zdrowo wyglądające zęby, to coraz bardziej pożądany aspekt kultury osobistej. Na zachodzie Europy, gdzie w ostatnich latach niezwykle wzrosło zainteresowanie środkami do wybielania zębów, promienny uśmiech stal się sprawą oczywistą i warunkiem osiągnięcia sukcesu w życiu prywatnym i zawodowym.
Przed około 30 laty opracowano nową metodę wybielania zębów, przy pomocy substancji czynnej nadtlenku karbamidu. Substancja ta przenika w strukturę zęba i odbarwia osadzone w niej pigmenty. Szkliwo nazębne zostaje nieuszkodzone. Stężenie substancji nadtlenku karbamidu różni się w zależności od tego, czy wybielanie jest wykonywane w domu, czy w gabinecie stomatologicznym. Dla potrzeb wybielania w domu stosuje się bezpieczne stężenie 10%, które przy wybielaniu w gabinetach stomatologicznych podwyższa się, jeżeli efekt wybielenia trzeba uzyskać w jak najkrótszym czasie. W gabinetach stomatologicznych stosuje się zazwyczaj do wybielania zębów nadtlenek karbamidu w stężeniach 16, 22 i 30%.
Różnica miedzy wybielaniem metodą Biała Perła, a zazwyczaj stosowaną pasta do zębów jest taka, że Biała Perła działa wewnątrz zęba, a pasta tylko na powierzchni szkliwa nazębnego.

Wybielanie zębów przy pomocy specjalisty od wybielania: metody Biała Perła System
Biała Perła jest bezpieczną, a jednocześnie skuteczną metodą wybielania. Zawiera znaczącą ilość fluoru, który regeneruje wybielane zęby i dodatkowo aktywnie chroni szkliwo nazębne. Dodatkowo żel dezynfekuje jamę ustną i ma działanie przeciwzapalne. Stężenie substancji czynnej wynosi 10%, co gwarantuje maksymalne bezpieczeństwo dla wybielanych zębów. Nie ma więc powodów, aby obawiać się wybielania zębów i uważać je za coś nienaturalnego. Przy stosowaniu 2 x 30 minut dziennie, widoczne efekty będzie można zaobserwować już po kilku dniach, najpóźniej po dwóch tygodniach. Wszystko zależy od stopnia zabarwienia szkliwa nazębnego i od przyczyny zabarwienia.
Wybielanie metodą Biała Perła jest identyczne jak to, które wykonuje się w gabinetach stomatologicznych. Tylko że w gabinecie to sam stomatolog uformuje dla Was aplikator na zęby i otrzymacie od niego żel wybielający. W przypadku metody Biała Perła aplikator uformujecie sobie sami, a żel wybielający już jest dołączony w opakowaniu. To znaczy, że przy tej samej technice wybielania można zaoszczędzić kilkaset złotych. Możecie wybielać sobie zęby w zaciszu domowym, ale przestrzegając procedur profesjonalnego wybielania zębów.
Metodę Biała Perła System przetestowano w klinice stomatologicznej, z wielkim naciskiem na sprawdzenie bezpieczeństwa i skuteczności. Grupie pacjentów, na której testowano produkt, w znaczący sposób wybielono zęby. Biała Perła dezynfekuje jamę ustną i nawet w przypadku dłuższego stosowania nie ma negatywnego oddziaływania na szkliwo nazębne.

Czy wybielanie zębów jest rzeczywiście bezpieczne?
Wybielanie metodą Biała Perła System, gdzie stosowane są aplikatory do formowania i żel wybielający, to obecnie jeden z najbezpieczniejszych, najłatwiejszych i niezawodnych sposobów wybielania zębów. Nadtlenek karbamidu jest jedyną substancją zbadaną klinicznie, która wybiela zęby, nie szkodząc im w żaden sposób. Stomatolodzy z pełnym zadowoleniem używają tej substancji już od kilkudziesięciu lat.

Nadwrażliwość dziąseł i zębów
W wyjątkowych przypadkach wybielanie zębów może wywołać przejściową nadwrażliwość. Ale nadwrażliwość zniknie po kilku dniach od przerwania wybielania, albo w przypadku całej kuracji, po zakończeniu wybielania. Aby złagodzić nadwrażliwość zębów, proponujemy ograniczyć czas wybielania do 15 minut 2 x dziennie i stosować pastę przeznaczoną do nadwrażliwych zębów.

Z jakich powodów zęby mają pigmenty?
Kawa, herbata
Czerwone wino
Antybiotyki tetracyklinowe i inne leki
Wieku
Palenie papierosów

Jakie zęby można wybielić?
Wybielać należy zęby zdrowe, bez próchnicy i innych problemów. Plomby i koronki nie są przeszkodą w wybielaniu zębów, ale żel ich ani nie wybieli, ani nie uszkodzi. Przed pierwszym wybielaniem dobrze jest skontrolować zęby u stomatologa, aby usunąć kamień nazębny i ewentualnie wykryć ukryte wady, które w czasie wybielania mogłyby spowodować ból zębów.

Zalety wybielania metodą Biała Perła System:
Wybiela nawet najbardziej zabarwione zęby (palenie papierosów, picie kawy, wiek, leki).
Najniższa cena na rynku za produkty tego typ, w przeliczeniu na jedno wybielanie, których może być 130 kuracji wybielających.
Tuba z żelem wybielającym zachowuje swoje właściwości w trakcie całej procedury wybielania i następnie dobielania, jeżeli zęby ponownie ściemnieją.
Dzięki aplikatorowi, który można formować, żel równomiernie otacza i wybiela ząb także w tych przestrzeniach między zębami, do których nie można dotrzeć przy stosowaniu innych metod.
Fluor zawarty w żelu powoduje regenerację zębów i zapobiega próchnicy.
Formowane aplikatory (w opakowaniu) zapobiegają wypłynięciu żelu np. na wargi itp. Dodatkowo chronią żel przed wysuszeniem lub wymieszaniem ze śliną.
Żel także dezynfekuje jamę ustną, czyli poprawia stan zdrowia.
Działa zapobiegawczo przeciwko zapaleniu dziąseł (parodontozie).
Osadzanie aplikatorów jest łatwe i codzienna kuracja wybielająca upływa bardzo szybko, szczególnie jeżeli zastosujecie ją w czasie porannej i wieczornej toalety.
Aplikator formuje się tylko raz, aby potem stosować do wybielania zębów.


BIELENDA NEURO GLIKOL + VIT C Eksfoliujące neuromimetyczne serum odmładzające na noc 30ml
21.97 zł

Biotebal Rzęsy XXL 3ml seum pobudzające wzrost
47.54 zł

ZIAJA YEGO SENSITIVE Woda po goleniu na zacięcia i podrażnienia dla mężczyzny 200ml
7.04 zł


OPINIE KLIENTÓW
Nie dodano jeszcze opini
 
 


Logowanie
Login: Hasło:
Nie pamiętasz loginu lub hasła?
Rejestracja

Proszę, pomóż Emilce. Przekaż 1% podatku.

Kontakt
TELEFONY:
+48 81 828 80 92
(TP SA)
+48 602 611 303
+48 602 362 240
(T-Mobile)

FAX:
+48 81 828 80 92

E-MAIL:


Apteka Słonik
Karczmiska Drugie 300
24-310 Karczmiska

Lubię to!


Newsletter
Zapisz się na newsletter    

Zapytaj farmaceutę
Zapytaj farmaceutę

Promocje

L'Biotica maska dotleniająca + CO2 stymulacja syntezy kolagenu 23ml
14.74 zł


L'Biotica maska witaminowa C+E odmładza i witalizuje 23ml
14.74 zł


L'biotica EVOLET OIL na blizny rozstępy 30 ml
21.78 zł


BIOVAX BAMBUS OLEJ AVOCADO Szampon do włosów intensywnie regenerujący włosy suche zniszczone 400ml
22.98 zł


DUCRAY NEOPTIDE MEN Płyn przeciw wypadaniu włosów dla mężczyzn - przewlekłe wypadanie włosów 100ml
131.51 zł

Zobacz kosmetyki VICHY
Zobacz kosmetyki VICHY Homme
 Zobacz kosmetyki La Roche-Posay  Zobacz kosmetyki kolorowe La Roche-Posay
 Zobacz kosmetyki GALENIC  Zobacz kosmetyki AVENE
 Zobacz kosmetyki Galenic ELANCYL  Zobacz kosmetyki KLORANE
 Zobacz kosmetyki IWOSTIN
Emolium - pokaż kosmetyki Emolium
NUXE - Pokaż kosmetyki NUXE
Forte Pharma - pokaż produkty Forte Pharma
 Oenobiol - pokaż produkty Oenobiol
Bioderma - pokaż produkty Bioderma
Zobacz produkty INNEOV
Mustela - pokaż produkty Mustela 
Durex - pokaż produkty Durex
 Zobacz kosmetyki SCHOLL
 Zobacz kosmetyki PHARMACERIS
Zobacz kosmetyki A-DERMA
Zobacz OCEANIC kosmetyki
Zobacz kosmetyki SVR
Zobacz produkty BLAU FARMA (ATOPRA)
Zobacz kosmetyki DERMEDIC
Zobacz produkty PHARMENA

FARMONA - pokaż kosmetyki FARMONA
Zobacz EVELINE COSMETICS
BIELENDA Kosmetyki

 

   Realizacja veranet.pl
www.aptekaslonik.pl